ФОНД ДОПОМОГИ НОТАРІУСАМ

ФОНД ДОПОМОГИ НОТАРІУСАМ

Всеукраїнська благодійна організація “Фонд допомоги нотаріусам” створена за ініціативи Української нотаріальної палати та 16 серпня 2011року була зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців і внесена до реєстру неприбуткових організацій.

Головною метою створення Фонду є здійснення благодійної допомоги та надання всебічної  підтримки членам Української нотаріальної палати, які потрапили у складні життєві ситуації.

Благодійна допомога Фондом надається членам УНП, дітям-сиротам членів УНП, пенсіонерам та інвалідам з числа членів УНП:

– у випадках тяжкої хвороби або смерті;

– у разі завдання збитків або іншої шкоди у випадку стихійного лиха (повені, пожежі, землетрусу тощо);

– допомога у формі участі в організації семінарів, науково-практичних конференцій, методичних навчань тощо;

– шляхом фінансування благодійних програм.

Фонд приділяє значної  уваги популяризації благодійництва у сфері нотаріату, прагне сприяти розвитку та підвищенню престижу професії нотаріуса, заохочуючи до співпраці благодійників, меценатів, спонсорів, а також інших фізичних осіб та організації, яким небайдужа доля нотаріату.

На сьогодні вже надана допомога кільком нотаріусам з Луганської та Чернівецької областей, на черзі надання допомоги дітям-сирітам та нотаріусам-пенсіонерам.

Кожен з нотаріусів-членів Української нотаріальної палати зможе знайти необхідну  підтримку, звернувшись до Всеукраїнської благодійної організації «Фонд допомоги нотаріусам», який готовий простягнути руку допомоги кожному, хто її потребує.

Якщо у вас виникнуть питання щодо діяльності Фонду, ви можете звертатися до нас