Приєднуйся! Візьми участь у всеукраїнському довіднику «Юристи для підприємств України 2012».

Приєднуйся! Візьми участь у всеукраїнському довіднику «Юристи для підприємств України 2012».

Шановні, нотарі!
    Видавництво «Юридичний світ» та газета «Правовий тиждень» розпочали реалізацію проекту «Юристи для підприємств України 2012».
   «Юристи для підприємств України 2012» – це всеукраїнський довідник, який містить повну інформацію українською мовою про юридичні компанії та нотарів, що практикують на території України.
   Унікальність. Унікальність видання полягатиме у тому, що воно буде розповсюджуватись серед керівників та юридичних департаментів великих підприємств України на безкоштовній основі. Тому нотарі матимуть контакт безпосередньо з потенційним клієнтом.
   Поліграфія. Довідник «Юридичні фірми для підприємств України 2012» матиме тверду палітурку та повнокольорові глянцеві сторінки. Формат видання А4. Наклад – 8000 примірників.
   Структура Видання:

*    інформаційний блок «Юридичні фірми»;

*    інформаційний блок «Нотарі України»;

  *    тематичні статті.

   Довідник буде розповсюджуватись по розширеній базі, а саме серед:

*    найбільших підприємств України;

*    посольств зарубіжних країн;

*    на бортах літаків авіакомпаній в салонах бізнес-класу;

   підприємств Торгово-Промислової Палати України;

   членів «European Business Association».

 Ми пропонуємо вигідну співпрацю, яка допоможе нотаріусам знайти нових клієнтів та вигідно виділитися на ринку нотаріальних послуг.
 Про організатора.
«Правовий тиждень» – щотижневе професійне видання практичного спрямування для юристів, керівників підприємств та всіх, хто цікавиться правовою тематикою. Новини юридичного світу, аналітичні матеріали з правових питань, резонансні справи та судова практика з коментарями відомих фахівців, корисні документи, «свіжа» інформація для роботи та відпочинку правника. Газета виходить українською мовою. Розповсюджується по всій території України загальним накладом 6000 примірників. Видання має власну сформовану аудиторію. Видається з 2006 року.