Правова газета «Юридичний вісник України»

Правова газета «Юридичний вісник України»

Шановні колеги!
 
До Української нотаріальної палати надійшов лист головного редактора правової газети «Юридичний вісник України»  Шарова Володимира Миколайовича з проханням сприяти залученню нотаріусів до передплати газети та надання своїх пропозицій для наповнення постійної рубрики газети «Нотаріальне право».
У зв’язку з цим Українська нотаріальна палата підтримує зазначені пропозиції та рекомендує здійснювати передплату правової газети «Юридичний вісник України», а також стати дописувачами під постійною рубрикою «Нотаріальне право».
Передплатний індекс газети «Юридичний вісник України» на рік – 21615.
З повагою,
 
 
               Президент
Української нотаріальної палати                    Л. Павлова

 

 


 
 
 
Президенту Української нотаріальної палати
ПАВЛОВІЙ Л.М.
 
Вельмишановна Людмила Миколаївно!
Лише одне повідомлення про будь-яку нотаріальну контору  в нашому виданні за один тиждень одразу приверне увагу 80 тисяч юристів України та пересічних громадян, котрі  впродовж ось уже 16 років читають «Юридичний вісник України»! Регулярні інформаційні  згадки такого змісту, підготовлені самими нотаріусами,  зможуть допомогти їм  знайти нових  надійних партнерів і замовників юридичних послуг.
Ми не беремо плати за подібні повідомлення, бо вважаємо їх не рекламою, а засобом розширення спілкування зі своїми колегами.
І сподіваємося, нотаріуси також не відмовляться стати нашими дописувачами під постійною рубрикою «Нотаріальне право», розкриваючи у своїх матеріалах наболілі теми, аби засвідчити свої професійні здобутки та пропозиції щодо вдосконалення вітчизняного законодавства у царині нотаріату.
З приємністю співпрацюватимемо також із відомим серед нотаріальної спільноти професійним журналом «Нотаріат для Вас» у форматі як обміну матеріалами, так і  спільної участі у правничих заходах.
Раді також повідомити, що з жовтня 2012 року «Юридичний вісник України» як асоційований член увійшов до складу відомої та авторитетної Асоціації Українських Правників Америки(UABA), тож усі Ваші матеріали на сторінках ЮВУ стануть відомі Вашим колегам у Америці, Канаді, Новій Зеландії та Австралії!
 
Приєднуйтесь до ЮВУ, і разом ми спроможемося більш ефективно сприяти популяризації нотаріату і зміцненню верховенства права в Україні!
Передплатний індекс газети “Юридичний вісник України” на рік — 21615.
Також можна передплатити газету, зателефонувавши до редакції по телефону (044) 412-36-18.
Зі щирою повагою і сподіваннями на взаємокорисну та взаємоцікаву співпрацю,
Головний редактор                                                                                              В.М. Шаров